عملیات

عملیات

حضوربسیجیان در راهپیمایی17 دی ماه برای محکوم کردن اغتشاشات اخیر

مدیرعامل، معاونین و بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی با حضور در راهپیمایی 17 دی ماه, همراه با مردم و مسئولین ولایت مدار استان یزد, ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر، حمایت خود را از ولایت فقیه اعلام کرده و با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند.

در این حرکت عظیم, هزاران نفر از مردم مومن و انقلابی استان, مسیر میدان شهید بهشتی تا میدان امیرچخماق را راهپیمایی کردند و با سر دادن شعارهایی همانند مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافق فتنه گر, حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی فریاد زدند.

در پایان این حرکت عظیم آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، پیام این حضور حداکثری را وحدت, همدلی و پشتیبانی از ولایت فقیه دانست و افزود: 

مردم امروز نشان دادند علیرغم مشکلات اقتصادی که وجود دارد با اتکا به خدا و پشتیبانی از ولایت در مسیر آرمان‌های امام, رهبری و انقلاب حرکت می‌کنند.

 

همکاری در برگزاری یادواره شهدای گمنام و شهدای کارمند استان یزد

مراسم یادواره شهدای گمنام و 264 شهید کارمند استان برگزار شد. 

در این مراسم که در حسینیه ثارالله (امام خامنه‌ای) یزد برگزار و به مدت سه شب به طول انجامید ضمن حضور سخنرانان و مداحان برتر کشوری از جمله آیت‌الله صدیقی، حجت‌الاسلام مصلحی و دکتر باقری, از خانواده‌های شهیدان حججی و احمدی روشن نیز به عنوان مهمانان ویژه در شب آخر مراسم دعوت به عمل آمد که به بیان خاطرات و ویژگی‌های آن شهیدان والا‌مقام پرداختند.

شایان ذکر است که بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی به درخواست حوزه مقاومت بسیج یک اداری حضرت قائم (عج), برای حفظ نظم و برقراری امنیت و همچنین عکاسی, در برگزاری این مراسم حضوری فعال داشتند.