نیروی انسانی

فعالیت های مرتبط با نیروی انسانی در اینجا درج می شود

نیروی انسانی

شرکت در مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر

به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر, غبارروبی گلزار شهدا انجام شد.

در این مراسم جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی همگام با مسئولین دستگاه‌های اجرایی و مردم شهید ‌پرور استان, با حضور در گلزار شهدا ضمن نثار گل و فاتحه, با یاران امام راحل (ره) تجدید میثاق کردند.

تجلیل مدیران صنعت برق استان یزد از خانواده‌های شهدا در دهه فجر

به مناسبت گرامیداشت سی و نهمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی, مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت‌ برق منطقه‌ای یزد و شرکت توزیع برق استان یزد با چند خانواده‌ شهید دیدار کردند.

در دیدار با خانواده‌های شهیدان صنعت برق, ابویی و حسن علی عباسی، ضمن تجلیل از مقام والای شهیدان، با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی و همچنین شهدای دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

همچنین با هماهنگی معاونت سیاسی امنیتی استانداری یزد، نمایندگانی از شرکت برق منطقه‌ای، سپاه الغدیر و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از خانواده‌های شهیدان عطاخانی، مسعودی همت‌آبادی و بهشت‌آیین از شهدای محله چهارمنار یزد دیدار به عمل آمد.

برگزاری نهمین جلسه اعضاء شورای پایگاه شهید سامعی در سال 1396

بنهمین جلسه اعضاء شورای پایگاه شهید سامعی در سال  1396 دردفتر آقای حسینی ، فرمانده پایگاه با حضور جمعی از اعضاء برگزار شد . در ابتدای جلسه ، فرمانده پایگاه ضمن تبریک فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر ، فرا رسیدن ایام فاطمیه را نیز تسلیت و لزوم ارج نهادن به هر دو مناسبت را تاکید نمودند .

سپس مصوباتی بپیرامون برگزاری مراسم هایی  به مناسبت ایام فاطمیه و دهه مبارک فجرمورد صویب و تایید اعضا قرار گرفت.

دیدار مدیران عامل و بسیجیان صنعت آب و برق استان یزد با جانبازان قطع نخاع

هم‌زمان با طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به همت امور ایثارگران صنعت آب و برق استان یزد، ‌مدیران عامل این صنعت به همراه جمعی از بسیجیان با جانبازان قطع نخاعی, دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در آسایشگاه جانبازان قطع نخاع انجام شد با اهدای شاخه گل و صحبت با یادگاران دفاع مقدس از آن‌ها تجلیل کردند.

رئیس شورای انسجام‌بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان یزد در این دیدار ضمن تجلیل از اقدامات ارزشمند جانبازان دوران جنگ تحمیلی و با بیان این‌که آن‌ها با خدا معامله کردند اضافه کرد: خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی چشم ‌و چراغ مردم ایران هستند.

دیدار جمعی از بسیجیان پایگاه با دو تن از همکاران مدافع حرم

فرمانده محترم پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی و جمعی از کارمندان شرکت برق منطقه‌ای یزد با حضور در منزل دو تن از همکاران بسیجی آقایان محمد آخوندی و سید مجتبی هاشمی که به عنوان مدافعان حرم به سوریه اعزام شده بودند ضمن قدردانی از این فداکاری و از خودگذشتگی, با ایشان و خانواده محترمشان دیدار کردند.

این دیدار با بیان خاطرات ایشان در سوریه همراه بود.

برگزاری شورای هماهنگی پایگاه های مقاومت بسیـج اداری صنعت آب و برق استان یـزد

جلسه شورای هماهنگی پایگاه‌های مقاومت بسیج اداری صنعت آب و برق استان یزد در روز دوشنبه مورخ 1396/10/04 به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد در محل دفتر رئیس شورای هماهنگی و فرمانده این پایگاه تشکیل گردید. در ابتدای جلسه آقای سیدرضاحسینی رئیس شورای هماهنگی، ضمن عرض خیرمقدم بیان نمودند که جلسات شورای هماهنگی ان شاالله با اهتمام بیشتر و بصورت منظم با توجه به رویدادهای تاریخی و فرهنگی و مذهبی تشکیل خواهد شد و از نظرات و تجربیات فرماندهان و بسیجیان پایگاه‌های بسیج صنعت آب و برق جهت پیشبرد اهداف عالیه بسیج و وزارتخانه استفاده گردد.

شرکت در همایش ماهانه بسیج ادارات

در این مراسم که روز سه شنبه 1396/09/07برگزار گردید،سردار جمیری فرمانده محترم سپاه الغدیر استان یزد فرمودند:

بسیج شامل همه مردان و زنان و تمام کسانی که در این نظام حضور دارند می‌باشد.

ایشان اعتقاد به اسلام, حاکمیت و پیروی از ولایت فقیه را از مولفه‌های مهم در پیروزی بسیج دانستند و اظهار داشتند:

مسجد یک اصل است و تربیت اسلامی جوانان در مسجد بوجود می‌آید که دشمن برای دور کردن جوانان از مساجد که باعث تضعیف وحدت مردم و روحیه بسیجی و تضعیف ولایت فقیه می‌شود برنامه‌ریزی می‌کند.

غبارروبی گلزار شهداء به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج, جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی روزیکشنبه مورخ 1396/09/05 با حضور در گلزار شهدا, ضمن نثار گل و فاتحه, با شهدا تجدید میثاق کردند.

در این اقدام که فرمانده محترم پایگاه جناب آقای حسینی نیز حضور داشتند آقای فتحی مسئول امور ایثارگران پایگاه, خاطراتی از دفاع مقدس و هم‌رزمان شهیدشان بیان کردند.

هفتمین جلسه اعضای شورای پایگاه شهید سامعی

هفتمین جلسه اعضای شورای پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای ساعت 8 روز دوشنبه مورخ 1396/08/29 در سالن کنفرانس طبقه همکف شرکت با حضور حداکثر اعضاء برگزار شد . 

در ابتدای جلسه ، دبیر شورا ضمن آرزوی قبولی عزاداریها در ماههای محرم و صفر ، حلول ماه ربیع را به همه اعضاء تبریک گفته ، در ادامه ضمن بحث و بررسی پیرامون موضوعات مختلف خصوصاً زلزله استان کرمانشاه و اتفاقات اخیر منطقه و طرح دستور کار جلسه وهم چنین برنامه های هفته بسیج مصوباتی به تصویب اعضاء رسید . 

شرکت بسیجیان درهمایش ماهانه بسیج ادارات ویادواره شهدای اداره کل راه‌آهن یزد

در این مراسم که در مسجد اداره کل راه‌آهن یزد برگزار گردید سرهنگ پاسدار داود عباس‌زاده مشاور مدیرعامل و مسئول امور ایثارگران و فرمانده مرکز بسیج راه‌آهن کشوربه عنوان سخنران فرمودند:

در دوران دفاع مقدس با توجه به کمبودها, در برابر تسلیحات پیشرفته دشمن ایستادگی کردیم و اکنون با وجود همه تحریم‌ها و فشارهای دشمنان, یکی از قدرت‌های منطقه به شمار می‌آییم.

ایشان فرمودند همواره باید پرچم امام حسین (ع) را در طول سال افراشته نگه داشت و با اخلاق و نشر ادب اسلامی, باعث خوشنودی حضرت صاحب‌الزمان (عج) گردیم که برجستگی مومن در داشتن فضایل اخلاقی می‌باشد.